,

10 inç Dolgu Lastik çeşitleri ve yorumları

Scooter kullanıcıları için en önemli parçalardan biri olan lastikler, doğru ölçü ve yapıda olmadığı takdirde kullanım konforunu düşürebilir ve güvenliği tehlikeye atabilir. Bu nedenle, 10 inç Dolgu Lastik hakkında doğru bilgiye sahip olmak oldukça önemlidir.

10×2,50 Scooter dolgu lastik

10×2,50 ölçüsünde piyasada bulunan dolgu lastikler arasında sert ve ağır olanlar olduğu gibi, E Scooter Garaj tarafından üretilen kanallı ve hafif dolgu lastikler de bulunmaktadır. Bu lastikler, Onvo 011 ve Onvo 110 scooter modelleri için özellikle tercih edilmektedir. Kanallı yapısı sayesinde diğer 10 inç lastiklere göre daha konforlu bir kullanım sunan bu lastikler, hafifliği sayesinde de scooter’ın yorulmasını engelleyerek daha uzun süreli kullanım imkanı sağlar.

En çok kullanılan modeller

 • onvo ov-011
 • onvo ov-110
 • Pro mate Plus
 • G3 Scooter
10 inç dolgu lastik
10 inç dolgu lastik

80/60-6 Scooter dolgu lastik

80/60-6 ölçüsü ise, aslında 10 inç scooter lastiği olarak geçmektedir ancak kalınlıkları ve yükseklikleri farklıdır. Bu ölçüde de E Scooter Garaj tarafından içi kanallı yumuşak dolgu lastikler üretilmekte ve montajı yapılmaktadır. Uzun kullanım ömrü ve konforlu yapısı ile dikkat çeken bu lastikler, scooter kullanıcıları için güvenli bir sürüş deneyimi sunar.

 • Onvo ov-012
 • Onvo ov-012 xplus
 • Onvo 80/60-6 lastikler
 • Üzerinde 80/60-6 yazan tüm modeller ile uyumludur.
Onvo 012 scooter dolgu lastik
Onvo 012 scooter dolgu lastik

Son olarak, 10×2,70 ölçüsünde dolgu lastikler diğer ölçülere göre daha nadir bulunmaktadır. Bu nedenle, E Scooter Garaj olarak bu ölçüde dolgu lastik üretimi ve montajı yapmaktayız. Doğru lastik ölçüsünü bulmak için scooter’ın lastiklerinin yanında yazan rakamları kontrol etmeniz önemlidir.

Scooter kullanıcıları için doğru lastik seçimi, sürüş konforu ve güvenliği açısından oldukça önemlidir. E Scooter Garaj olarak, 10 inç scooter dolgu lastikleri konusunda uzman ekibimiz ve kaliteli ürünlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

10 İnç dolgu lastikler hakkında en çok sorulan sorular ;

1. Hangi scooter modelleri için E Scooter Garaj 10×2,50 dolgu lastikleri kullanılır? – En çok Onvo 011 ve Onvo 110 Scooter modelleri için kullanılır.

2. 10 inç scooter dolgu lastiklerinin kaç farklı ölçüsü vardır? – 10 inç scooter dolgu lastikleri 3 farklı ölçüdedir.

3. 10×2,50 ölçüsündeki dolgu lastiklerde bulunan kanalların amacı nedir? – Bu kanallar sayesinde lastikler diğer 10 inç lastiklere göre daha konforlu hale gelir.

4. E Scooter Garaj 10×2,50 dolgu lastikleri, diğer 10 inç dolgu lastiklere göre ne gibi avantajlara sahiptir? – Lastiklerin hafifliği sayesinde scooter u yormaz ve konforlu bir kullanım sunar.

5. Hangi 10 inç dolgu lastik modeli, içerisinde kanallar olmayan sert ağır bir lastiktir? – İlk ölçüde bulunan 10×2,50 dolgu lastik modeli içerisinde kanallar olmayan sert ağır dolgu lastiktir.

6. E Scooter Garaj hangi ölçüde dolgu lastik üretimi ve montajı yapmaktadır? – E Scooter Garaj, 80/60-6 ölçüsünde içi kanallı yumuşak dolgu lastik üretimi ve montajı yapmaktadır.

7. 80/60-6 ölçüsünde dolgu lastiklerin özellikleri nelerdir? – Lastikler uzun kullanım ömrü ve konforlu yapısı ile dikkat çekmektedir.

8. 10×2,70 dolgu lastikleri diğer 10 inç dolgu lastiklere göre ne gibi farklılıklar gösterir? – Bu lastikler diğerlerine nazaran daha nadir bulunur.

9. Hangi bilgiye göre doğru lastik ölçüsünü bulmak için scooterunuzun lastiklerinin yanında yazan rakamları kontrol etmelisiniz? – 80/60-6 ölçüsü için doğru lastik ölçüsünü bulmak için scooterunuzun lastiklerinin yanında yazan rakamları kontrol etmelisiniz.

10. E Scooter Garaj hangi ölçülerde dolgu lastik üretimi ve montajı yapmaktadır? – E Scooter Garaj, 10×2,50, 80/60-6 ve 10×2,70 ölçülerinde dolgu lastik üretimi ve montajı yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Son Yazılar

 • Elektrikli Kick Scooter Nedir

  Elektrikli Kick Scooter Nedir

  Elektrikli Kick Scooter Nedir? Elektrikli Kick Scooter Nedir? Elektrikli kick scooter, insanların günlük yaşamlarında kullanabilecekleri hafif, taşınabilir ve elektrikle çalışan […]

 • Elektrikli Scooter Almak Mantıklı Mı?

  Elektrikli Scooter Almak Mantıklı Mı?

  Elektrikli Scooter Almak Mantıklı Mı? Giriş Elektrikli scooterlar son yıllarda popüler hale geldi. Pek çok insan, çevre dostu ve pratik […]

 • Xiaomi Elektrikli Scooter Modelleri Nelerdir

  Xiaomi Elektrikli Scooter Modelleri Nelerdir

  Xiaomi, son yıllarda elektrikli scooter pazarında oldukça popüler hale geldi ve birçok farklı model sunuyor. Bu yazıda, Xiaomi elektrikli scooter […]

We use cookies in order to give you the best possible experience on our website. By continuing to use this site, you agree to our use of cookies.
Accept