,

Kugoo s1 Pro Elektrikli Scooter İnceleme

Son zamanlara kadar, şehir içinde arabasız hızlıca A’dan B’ye gitmek isteyenlerin seçebileceği tek şey bisikletti. Elektrikli bisikletlerden sonra, elektrikli scooterlar da özellikle şehir hayatında yüksek müşteri memnuniyetiyle giderek popüler hale geldi. Elektro-mobilite tam gaz devam ediyor. Paylaşımlı scooter kiralamak istemiyorsanız, kendi aracınıza sahip olabilirsiniz. Bu incelemede, düşük fiyatı nedeniyle oldukça ilginç olan yeni Kugoo s1 Pro Elektrikli Scooter İnceleme‘ye odaklanacağız.

Kugoo G3 Elektrikli scooter inceleme
Kugoo s1 Pro Elektrikli scooter inceleme

Kugoo S1 Pro Performans

Kugoo Kirin S1 Pro’su sadece görsel olarak dikkat çekici değil, aynı zamanda performans verileriyle de başarılı bir şekilde hizmet sunuyor. Fırçasız DC motor toplamda 350 watt güç sunarak 30 kilometreye kadar gerekli itişi sağlıyor. Maksimum hızı 30 kilometre/saat olmasına rağmen, bu uzun vadede menzili azaltır – ancak bu açıkça bellidir. İki adet 8 1/2 inçlik katı lastikler aşınmayı en aza indirir ve dayanıklıdır; ancak, sarsıntılı veya çakıllı yollarda sürüş zorlaşır. Kugoo S1 Scooter için E scooter garaj dolgu lastik kullanmanızı öneririz.

kugoo s1 pro özellikleri
kugoo s1 pro özellikleri

Kugoo Elektrikli Scooter Paket Açılışı

Elektrikli scooterler arasında çok yönlü bir seçenek olan KUGOO Kirin S1 Pro, en önemli özellikleri zaten söylendiği için, gerçek test raporuna girelim. KUGOO Kirin Si Pro, ilgili baskılarla şık bir ambalajda teslim edilir. Elektrikli scooter kendisi iyi paketlenmiştir ve yeterince korunmuştur. Scooter’ın yapıldığı fırçalanmış alüminyum hemen fark edilir. Paketten çıkarıldıktan sonra oluşan izlenim, gerçekten yüksek kaliteli bir e-scooter olduğudur ve KUGOO’dan tam teşekküllü bir e-scooter olduğu ortaya çıkar. Paket içeriği ayrıca elektrikli scooter, şarj için bir güç adaptörü, kullanım kılavuzu ve altıgen anahtar içerir.

kugoo elektrikli scooter özellikleri
kugoo elektrikli scooter özellikleri

Dört vida hemen sürüşe başlamak için gereklidir. Ancak scooter’a binmeden önce, e-scooter’ın işleyişine girmek istiyoruz – bu arada, scooter standı sol tarafta dikkatimizi çekiyor; Kirin S1 Pro’nun kısa süre için serbestçe durmasına sağlam bir tutuş sağlar. Bu arada, scooter maksimum 120 kilogram için tasarlanmıştır.

kugoo scooter kurulum
kugoo scooter kurulum

Scooterin kullanımı – ekran, düğme ve şarj portu. 13.65 kilogramlık scooter, e-scooter sınıfında orta ağırlıkta sınıflandırılır. Özellikle hafif değil, ancak ağır da değil! Scooter tek adımda kolayca katlanabilir ve bu nedenle arabaya tek hareketle yüklenebilir veya trene eşlik edebilir. Testimizde, açma ve katlama konusunda hiçbir sorun yaşamadık. Scooterın doğru açıda kaldırılmasıyla kaldırma mekanizması serbest bırakılır.

KUGOO Kirin SI Pro‘nun gidonunun üstünde pratik bir ekran bulunur ve burada hızı, seçilen modu ve batarya seviyesini okuyabilirsiniz. Ekranın önceki ve sonraki göstergeleri muhtemelen açıklayıcıdır, ancak KUGOO  S1 Pro‘nun üç modunu açıklamak istiyoruz.

kugoo s1 Pro kurulumu
kugoo s1 Pro kurulumu

Burada, scooter’ın maksimum hızını seçebilir ve gazı 12, 20 veya hatta 30 kilometre/saat hıza kadar açabilirsiniz. Gaz, sağ koluyla bağlantılıdır, sol kol ise elektronik freni etkinleştirir. Bu noktada önemli bir husus: Ayağınızı arka tekerlek üzerinde kullanarak da yavaşlayabilirsiniz – pratik ve birçok günlük durumda, çok agresif olan elektronik fren yerine biraz daha hoş bir seçenektir.

Kugoo S1 Pro elektrikli Scooter Kullanım

Her şey için tek bir düğme – ışıkları açmak için bunu kullanıyoruz! KUGOO firM SI Pro elektrikli scooter’ı kullanmak isterseniz önce açmanız gerekir. Bunun için gidon üzerindeki düğmeye uzun süre basmanız gerekiyor. Scooter’ı kapatmak da aynı şekilde yapılır. Alacakaranlıkta veya gece sürüşü yapacaksanız, ışıkları açmak tavsiye edilir. Bu, düğmeye çift tıklama yaparak yapılır – açık ve kapalı. Oldukça basit ve hızlı öğrenilebilir. Bu şekilde, ön lamba ve kırmızı arka lamba açılır.”

s1 scooter inceleme
Kugoo S1 Pro elektrikli Scooter Kullanım

Günlük hayatta kullanımda sürüş – işte Kirin S1 Pro’nun sürüşü. KUGOO’dan Kirin S1 Pro, her gün turunuzu yapmak için gerçekten harika bir aday – önceden söyleyelim! Şikayet edebileceğimiz şeylere gelince, aşağıdaki bölümlerde öğreneceksiniz. Ancak önce olumlu olanlar. Scooter’ın işletmesi gerçekten çok sezgisel ve kolaydır, hızlı bir şekilde kendinizi güvende hissederseniz, birkaç metre sonra en yüksek moda geçebilirsiniz. Ne yazık ki, burada 30 kilometrelik bir menzil bekleyemezsiniz, ancak testimizde yaklaşık 21-22 olduğunu bulduk, ancak bu hala iyi bir menzil aralığı içindedir. Dahili pil sistemi iyi bir iş çıkarıyor. Ancak son birkaç metrede performansın keskin bir şekilde düştüğünü fark edersiniz elektrikli scooterlar için normaldir.

Kaymaz tutma yüzeyleri ve ayaklar için anti-kayma pedi stabiliteyi destekliyor. Sürüş sırasında bulduğumuz tek olumsuz nokta: 8 1/2 dolgu lastikler! Burada hava dolu lastikler çok daha rahat sürüş sağlar; özellikle “arazi” ile ilgili veya çakıl yolları gibi benzer yollarda sürmek istediğinizde. Ancak genel olarak normal yollarda sürüş konforu her zaman ikna edici – çok yumuşak bir şekilde yuvarlanıyor ve sürüyor. Sürüş sırasındaki ses seviyesi de çok sınırlı. Ön lastikteki şok emicisi sert darbeleri biraz yumuşatıyor, ancak dolgu lastikler az biraz vermesine karşı daha yumuşak bir amortisör istemiştik.

S1 Scooter Menzil

kugoo elektrikli scooter menzil
kugoo elektrikli scooter menzil

Kugoo s1 Pro Elektrikli Scooter için 36V 7.5Ah pil gerçekten doğru bir seçimdir. 350 watt motor ile birlikte kabul edilebilir bir ağırlıkta iyi bir menzil elde edersiniz ve katlanabilir mekanizma da Kirin S1 Pro’nun taşınabilir ve hareketli olmasını istediğini gösterir. Elektrikli scooter’ın performansı azaldığında ve şarj edilmesi gerektiğinde, sağlanan güç kaynağı kullanılır – testte yaklaşık beş saat sonra e-scooter tamamen şarj edilmiştir.

Kugoo Scooter Fiyatları

Kugoo elektrikli scooter fiyatları
Kugoo elektrikli scooter fiyatları

Genel olarak, KUGOO Kirin S1 Pro’yu gerçekten sevdik. Kısa bir alışma süresinin ardından, sürüşü oldukça rahat ve her zaman daha güvenli hissediyorsunuz. Bununla birlikte, bu noktada tekrar belirtilmesi gerekiyor ki, scooter Avrupa’da sokaklarda kullanım için yasal değildir. Ancak özel mülklerde veya şirket sahalarında scooterı kullanabilirsiniz. E-scooter’larla sürüş deneyimi genellikle çok keyiflidir, ancak çakıl veya kaya yollarında sürüş konforu azalır. KUGOO Kirin S1 Pro’nun gerçekten çok iyi bir fiyatı var, yaklaşık 300 dolar karşılığında Aliexpress veya Alibaba’dan satın alınabilir. KUGOO Kirin SI Pro elektrikli scooter inceleme size yardımcı oldu umarım, ayrıca bir video inceleme bırakmak istedim ve aşağıda izleyebilirsiniz.

Diğer Scooter İncelemelerimiz için <<Scooter İnceleme>> sayfamıza bakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Son Yazılar

 • Elektrikli Kick Scooter Nedir

  Elektrikli Kick Scooter Nedir

  Elektrikli Kick Scooter Nedir? Elektrikli Kick Scooter Nedir? Elektrikli kick scooter, insanların günlük yaşamlarında kullanabilecekleri hafif, taşınabilir ve elektrikle çalışan […]

 • Elektrikli Scooter Almak Mantıklı Mı?

  Elektrikli Scooter Almak Mantıklı Mı?

  Elektrikli Scooter Almak Mantıklı Mı? Giriş Elektrikli scooterlar son yıllarda popüler hale geldi. Pek çok insan, çevre dostu ve pratik […]

 • Xiaomi Elektrikli Scooter Modelleri Nelerdir

  Xiaomi Elektrikli Scooter Modelleri Nelerdir

  Xiaomi, son yıllarda elektrikli scooter pazarında oldukça popüler hale geldi ve birçok farklı model sunuyor. Bu yazıda, Xiaomi elektrikli scooter […]

We use cookies in order to give you the best possible experience on our website. By continuing to use this site, you agree to our use of cookies.
Accept