Onvo ov-011 Elektrikli Scooter İnceleme – Fiyat

onvo 011 elektrikli scooter

Onvo Ov-011 Elektrikli Scooter Teknik Özellikleri

Onvo ov-011 Elektrikli Scooter İnceleme, kısa mesafeli yolculuklar için tercih edilebilecek ürünler arasında yer alıyor. Bu elektrikli scooter, herhangi bir ehliyet gerektirmeden kullanılabiliyor. Lithium batarya özelliği sayesinde ortalama 5 saatlik bir süreç içerisinde dahili batarya tamamlanabiliyor. Ayrıca, max yokuş tırmanma özelliği sayesinde elektrikli scooter, 30 derecelik açıdaki yüksekliklerde de performans gösteriyor.

Onvo Elektrikli Scooter OV-011, 10 inç değerine sahip havalı lastiklerle donatılmıştır. Bu lastikler, uzun süre kullanımda herhangi bir sorun oluşturmadan kusursuzca yolculuk yapılmasını sağlar. Scooter üzerinde Lcd ekranda çeşitli göstergeler de sunularak sürücünün araç konusunda bilgi sahibi olmasına fırsat tanınıyor. Hız, menzil ve güç göstergesi Lcd ekranda bulunuyor.

Onvo Elektrikli Scooter OV-011, ambiyans ışığı, katlanabilir direksiyon, korna ve ön far gibi scooter aksesuarları da ürünle birlikte sunuluyor. Bu özellikler sayesinde kullanıcılar, gece yolculuklarında da güvenli bir şekilde seyahat edebiliyorlar.

Elektrikli scooter, 150 kilogramlık ağırlığa kadar taşıma kapasitesini de bünyesinde bulunduruyor. Bu özellik, kullanıcıların scooterı rahatlıkla kullanabilmesini sağlıyor.

onvo 011
onvo 011

Sonuç olarak, Onvo Elektrikli Scooter OV-011, pratik bir kullanım sunarak, kısa mesafeli yolculuklar için ideal bir seçenek olarak öne çıkıyor. Hem şehir içi ulaşımda hem de gezi ve tatil planlarında kullanılabilecek bu scooter, kullanıcılarına konforlu ve güvenli bir yolculuk sunuyor.

Onvo Ov-011 Elektrikli Scooter Tasarım

Onvo Elektrikli Scooter OV-011 modeli, katlanabilir direksiyon teknolojisi sayesinde kullanılmadığı zamanlarda kolayca saklanabilir. Bu özellik, scooterın ufak bir alanda depolanabilmesini sağlar. Kullanılmak istendiğinde ise kolayca açılarak sürücü için kullanıma hazır hale getirilir. Kornası ve fren sistemleri gelişmiş olduğu için güvenli bir kullanım sunar.

Şık ve kendine özgü bir tasarıma sahip olan bu elektrikli scooter, estetik bir görünüm kazandırır. Fonksiyonel özellikleri ve sahip olduğu donanımlarıyla da etkin bir çalışma gücüne sahiptir. Yeni nesil teknolojinin tüm estetikliğini ve gelişmişliğini kapsayan bir elektrikli scooter olarak nitelendirilebilir.

Teknik özellikleri arasında, 48V 10Ah’lık bir lithium batarya, 30°’lik bir maksimum yokuş tırmanma açısı, 10 inçlik pneumatic (havalı) lastikler, hız, güç göstergesi ve menzil bilgilerinin yer aldığı bir Lcd ekran, 100-240V (giriş) / 42V (çıkış) / 2A şarj voltajı, ön far, ambiyans ışığı, taşıma kapasitesi ise 150 kg’dır. Onvo Elektrikli Scooter OV-011 kutu içeriği incelendiğinde, scooterın nasıl kullanılacağına dair bir kullanım kılavuzu, elektrikli scooter ve scooter için şarj kablosu ve şarj soketi yer alır.

onvo 10 inch lastik
onvo 10 inch lastik

Sonuç olarak, Onvo Elektrikli Scooter OV-011 modeli, katlanabilir direksiyon teknolojisi, gelişmiş kornası ve fren sistemi, şık tasarımı ve fonksiyonel özellikleriyle güvenli ve etkili bir kullanım sunar.

Onvo 011 Genel Yapısı

Onvo Elektrikli Scooter OV-011, etkin motor gücü sayesinde kısa mesafeli ulaşımlar için alternatif bir ulaşım aracı olarak karşımıza çıkıyor. 500 W motor gücü ile uzun süre kesintisiz bir şekilde yolculuk yapma olanağı sunan elektrikli scooter, 30 derecelik bir açıda yokuş tırmanma özelliğiyle de dikkat çekiyor. Ayrıca düz zeminde de kolayca sürülebilen bir elektrikli motor olarak nitelendiriliyor.

Onvo Elektrikli Scooter OV-011’in göstergelerinde ambiyans ışığını açıp kapatma, ön far ayarları, korna ve güç göstergesi bulunuyor. Böylece scooter ile ne kadar gidildiği veya scooter bataryasının ne kadar olduğu da net bir şekilde görülebiliyor. Kolay ve konforlu bir kullanım sunan Onvo Elektrikli Scooter OV-011 aynı zamanda şık tasarımı ile de göz dolduruyor.

Onvo markası

Onvo markası, uzun yıllar boyunca çeşitli elektronik cihazların üretimini gerçekleştirmiş bir markadır. Mehmet Atmaca Elektronik adı altında profesyonel bir şekilde teknolojik ürünlerin üretimini gerçekleştiren Onvo, yeni teknoloji alanında gösterdiği performansı ve üst düzey imalatları ile dünya genelinde yaygınlaşmaya başlamıştır.

Onvo ov-011 elektronikli scooter üretimi konusunda da kendini göstermektedir. Aynı zamanda Smart TV, ultra HD TV gibi elektronik ev eşyalarının da üretimini gerçekleştiren marka, gelişme gösteren yeni nesil teknolojiyi takip ederek Türkiye’nin yerli markası olma yolunda ilerlemektedir.

Onvo Scooter Arızaları ve Çözümü

Elektrikli scooter kullanıcıları için en sık karşılaşılan sorunlardan biri lastik patlamasıdır. Özellikle Onvo 011 modelinde kullanılan 10 inç havalı lastikler, kullanım sırasında veya dışarıdan gelen darbelerle çabuk aşınarak patlama sorunu yaşatabilirler. Bu durumda lastiği tamir etmek veya yine havalı bir lastikle değiştirmek kalıcı bir çözüm olmaz.

Bu sorunun üstesinden gelmek için önerimiz, 10 inç dolgu lastik kullanmanızdır. E-Scooter Garaj üretimi olan dolgu lastikler, yapısı sayesinde yumuşak bir sürüş deneyimi sunar ve konforlu bir kullanım sağlar. Ayrıca yüksek kalitesi sayesinde en az 5000 km kadar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Dolgu lastikler, havalı lastiklere göre daha dayanıklıdır ve patlama sorunu yaşatmazlar. Ayrıca, havalı lastiklerde olduğu gibi sık sık şişirme işlemi yapmanıza da gerek kalmaz. Dolgu lastiklerin kullanımı, scooterınızın bakım maliyetlerini de düşürecektir.

Sonuç olarak, Onvo 011 elektrikli scooter kullanıcıları, lastik patlaması sorununa karşı önlem almak için dolgu lastik kullanmayı tercih etmelidirler. E-Scooter Garaj üretimi olan dolgu lastikler, konforlu ve güvenli bir sürüş deneyimi sunarlar. Ayrıca, uzun ömürlü olmaları sayesinde, scooter kullanıcılarının bütçelerine de katkıda bulunurlar.

Elektrikli Scooter Lastikleri Neden Patlar yazımıza bakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Son Yazılar

 • Elektrikli Kick Scooter Nedir

  Elektrikli Kick Scooter Nedir

  Elektrikli Kick Scooter Nedir? Elektrikli Kick Scooter Nedir? Elektrikli kick scooter, insanların günlük yaşamlarında kullanabilecekleri hafif, taşınabilir ve elektrikle çalışan […]

 • Elektrikli Scooter Almak Mantıklı Mı?

  Elektrikli Scooter Almak Mantıklı Mı?

  Elektrikli Scooter Almak Mantıklı Mı? Giriş Elektrikli scooterlar son yıllarda popüler hale geldi. Pek çok insan, çevre dostu ve pratik […]

 • Xiaomi Elektrikli Scooter Modelleri Nelerdir

  Xiaomi Elektrikli Scooter Modelleri Nelerdir

  Xiaomi, son yıllarda elektrikli scooter pazarında oldukça popüler hale geldi ve birçok farklı model sunuyor. Bu yazıda, Xiaomi elektrikli scooter […]

We use cookies in order to give you the best possible experience on our website. By continuing to use this site, you agree to our use of cookies.
Accept