,

Pro Lucky 2 Elektrikli Scooter incelemesi

pro lucky elektrikli scooter

Pro Lucky 2 Elektrikli Scooter: Konforlu ve Güvenli Sürüşün Adresi

Çift Amortisörlü Süspansiyon Sistemi

Pro Lucky 2 Elektrikli Scooter, çift amortisörlü süspansiyon sistemi ile yol koşullarından etkilenmeden daha konforlu bir sürüş keyfi sunuyor. Bu sayede, engebeli yollarda bile rahatlıkla seyahat edebilirsiniz.

Dikkat Çekici LED Aydınlatma

Ön ve arka LED aydınlatma ışıkları sayesinde, gece rahat ve güvenli bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz. Bu özellik, scooterınızın görünürlüğünü artırarak kazaların önüne geçer.

Hız Sabitleme Özelliği

Hız sabitleme özelliği, istediğiniz herhangi bir hız seviyesinde hız sabitlemesi yapmanızı sağlar. Bu sayede, daha güvenli bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz.

LCD Ekran

Pro Lucky 2 Elektrikli Scooter’ın LCD ekranı, batarya seviyesi, hız ve menzil bilgilerini detaylı bir şekilde öğrenmenizi sağlar. Bu sayede, seyahat planlarınızı daha iyi yapabilirsiniz.

Elektrikli Fren

Elektrikli fren özelliği, dengenizi bozmadan scooterınızı yavaşlatabilmenizi sağlar. Bu özellik, acil durumlarda size ekstra bir güvenlik sağlar.

Katlanabilir Tasarım

Pro Lucky 2 Elektrikli Scooter, katlanabilir tasarımı sayesinde istediğiniz yere taşıma kolaylığı ile gidebilirsiniz. Ayrıca, kısa mesafelerde trafiksiz kullanım sağlayarak zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

Batarya Kapasitesi

Pro Lucky Elektrikli Scooter’ın yüksek batarya kapasitesi, kısa sürede şarj edilerek uzun süreli kullanım sağlar. Bu sayede, seyahat planlarınızı daha özgürce yapabilirsiniz.

pro lucky elektrikli scooter sele

Teknik Özellikler

– Şarj süresi: (yaklaşık) 3 saat – Motor gücü: 350W/36V – Tekerlek boyutu: 8.5” – Maksimum hız: 25 km/s – Tırmanma açısı:14° – Maksimum yük: 120 kg – Pil: 6000 mAh lityum iyon – Menzil: 30 km – Ağırlık: 15,5 kg

Selesi

Pro Lucky Elektrikli Scooter’ın selesi, kurulumu kolay çıkartılabilir özelliği ile beraber 2 türlü kullanıma da uygundur. Selesinde bulunan süspansiyon ile daha kolay kullanım imkanı sunar. Ürün kurulu bir şekilde teslim edilecek olup, sadece cihaza monte etmeniz gerekmektedir.

Sonuç

Pro Lucky Elektrikli Scooter, konforlu ve güvenli sürüş deneyimi sunan bir üründür. Çift amortisörlü süspansiyon sistemi, dikkat çekici LED aydınlatma, hız sabitleme özelliği, LCD ekran, elektrikli fren, katlanabilir tasarım ve yüksek batarya kapasitesi gibi birçok özelliği ile seyahatlerinizi daha keyifli hale getirir.

Goldmaster markasının diğer elektrikli scooter modelini buradan inceleyebilirsiniz.

Yazımız ile ilgili yorumlarınızı bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Son Yazılar

 • Elektrikli Kick Scooter Nedir

  Elektrikli Kick Scooter Nedir

  Elektrikli Kick Scooter Nedir? Elektrikli Kick Scooter Nedir? Elektrikli kick scooter, insanların günlük yaşamlarında kullanabilecekleri hafif, taşınabilir ve elektrikle çalışan […]

 • Elektrikli Scooter Almak Mantıklı Mı?

  Elektrikli Scooter Almak Mantıklı Mı?

  Elektrikli Scooter Almak Mantıklı Mı? Giriş Elektrikli scooterlar son yıllarda popüler hale geldi. Pek çok insan, çevre dostu ve pratik […]

 • Xiaomi Elektrikli Scooter Modelleri Nelerdir

  Xiaomi Elektrikli Scooter Modelleri Nelerdir

  Xiaomi, son yıllarda elektrikli scooter pazarında oldukça popüler hale geldi ve birçok farklı model sunuyor. Bu yazıda, Xiaomi elektrikli scooter […]

We use cookies in order to give you the best possible experience on our website. By continuing to use this site, you agree to our use of cookies.
Accept