,

Elektrikli Scooter Tamircisi

Son yıllarda scooter kullanıcı sayıları hızla artıyor bununla birlikte scooterlar eskiyor ve tamir gereksinimleri doğuyor. Elektrikli scooter Tamircisi bulmak günümüzde çok zor. Bir çok scooter tedarikçi firma scooter teknik servis hizmetleri yönünden çok zayıf ve yetersiz. Endişe etmeyin! Bu yazımızda sizlere scooter arızaları, en çok yaşanan scooter sorunları, scooter teknik servisleri, scooter dolgu lastik servisleri, scooter dolgu lastik değişimi, elektrikli scooter servisi nasıl bulurum ve bir çok konu hakkında bilgi vereceğiz.

Scooter Tamiri

Scooter’unuzla mesafe kat ettikçe scooter bakımı ve servis ihtiyacı oluşacaktır. Genel olarak her 6 ayda bir yada 500 km de bir servis bakım ihtiyacı doğacaktır. Bu dönemsel ihtiyaçlar genellikle scooter lastik patlaması ve fren ayarı yapılması olur. Xiaomi M365, Xiaomi M365 Pro, Xiaomi M365 Pro 2, Volta, Goldmaster ve benzeri scooter modellerinin karmaşık bir sistemleri yoktur bakımlarını Lastik havası, gevşek vidaları sıkmak, fren ayarı yapmak gibi.) siz yapabilirsiniz. Ancak Onvo Dualtron Citymate, Scoowy gibi özellikle 10″ lastikleri olan scooterların bakımları zor olabilir. bakımlarını ve onarımlarını kendiniz yapabilirsiniz.

Başa çıkamadığınız scooter tamir problemleri ile ilgili hızlıca E Scooter Garaj‘ firmasından destek alabilirsiniz.

Elektrikli scooter’ınızın rutin bakımını yapmak, ileride çok daha büyük sorunları önleyebilir. Scooterınızı çok sık kullanıyorsanız, pnömatik lastiklerdeki hava basıncını ayda en az bir kez kontrol etmeyi unutmayın. Düşük olduğunda tamamlamayın. Disk frenler varsa, rotorları biraz alkol ve temiz, nemli bir bezle silin. Fren balatalarını erken aşındırabilecek kum ve yol kirini çıkarmak için ayda bir havayla kurumaya bırakmalısınız.

Elektrikli Scooter Tamirci Nasıl Bulurum ?

Elektrikli scooter servisi az sayıda olduğu için bulmak çok zor ancak E scooter garaj firması size bu konuda online destek sunuyor. Sitelerinde bulunan canlı destek kısmı ile iletişime geçiyor. En yakın ve en doğru elektrikli scooter tamircisi yönlendirmesini yapıyor. E Scooter Garaj’dan bu konuda destek aldığınız taktirde yönlendirdiği elektrikli scooter tamircileri;

 • Şişli elektrikli scooter tamir
 • Mecidiyeköy elektrikli scooter tamir
 • Ankara Elektrikli scooter tamir
 • Perpa Elektrikli scooter tamir
 • İstanbul elektrikli scooter tamir
 • Antalya elektrikli scooter tamir
 • Mersin elektrikli scooter tamir
 • İzmir elektrikli scooter tamir

gibi Türkiye’nin bir çok noktasında hizmet veren scooter tamiri konusunda güvenilen mağazalara yönlendirme yapabilir. Yerel bisikletçi dükkanlarından da destek alabilirsiniz.

Elektrikli Scooter Tamircisi
Elektrikli Scooter Tamircisi

Google Maps, elektrikli scooter tamirci bulmak için harika bir kaynak. Scooter lastikleri için mutlaka profesyonel desteğe ihtiyacınız var. Güvenliğiniz için doğru işlem yapılması önemlidir.

Scooter tamir ve bakımı hakkında güncel listemizi takip etmeyi unutmayın.

 

“Elektrikli Scooter Tamircisi” için 2 cevap

 1. avatarı
  Anonim

  E scooter garaj çok iyi tamir konusunda

 2. avatarı
  Anonim

  Scooter Fren tamiri yapmak çok kolay sayenizde yapmıştım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Son Yazılar

 • Elektrikli Kick Scooter Nedir

  Elektrikli Kick Scooter Nedir

  Elektrikli Kick Scooter Nedir? Elektrikli Kick Scooter Nedir? Elektrikli kick scooter, insanların günlük yaşamlarında kullanabilecekleri hafif, taşınabilir ve elektrikle çalışan […]

 • Elektrikli Scooter Almak Mantıklı Mı?

  Elektrikli Scooter Almak Mantıklı Mı?

  Elektrikli Scooter Almak Mantıklı Mı? Giriş Elektrikli scooterlar son yıllarda popüler hale geldi. Pek çok insan, çevre dostu ve pratik […]

 • Xiaomi Elektrikli Scooter Modelleri Nelerdir

  Xiaomi Elektrikli Scooter Modelleri Nelerdir

  Xiaomi, son yıllarda elektrikli scooter pazarında oldukça popüler hale geldi ve birçok farklı model sunuyor. Bu yazıda, Xiaomi elektrikli scooter […]

We use cookies in order to give you the best possible experience on our website. By continuing to use this site, you agree to our use of cookies.
Accept