Scooter dolgu lastik çok sorulan sorular

İnternette Scooter dolgu lastik hakkında bir çok yanlış bilgi var, sizler için bu yazımızda scooter dolgu lastikler ile ilgili en çok sorulan soruları cevapladık. Dilerseniz sizde aklınızdaki soruları bize iletebilirsiniz. En hızlı şekilde cevaplar yazımıza ekleriz.

Scooter dolgu lastikler konforlu mudur ?

Scooter dolgu lastikler farklı malzemelerden üretilmektedir. Her dolgu lastik farklı özelliklere sahiptir. Dolgu lastik alırken dikkat etmeniz gerekir. Doğru dolgu lastik kullanımı çok önemlidir.

Doğru dolgu lastik nasıl seçilir ?

Dolgu lastik scootera zarar verir mi ?

Doğru dolgu lastik kullanımı scooterunuza zarar vermez. Sert ve yanlış ölçüde lastik kullanımı scootera zarar verebileceği gibi yaralanmalara da sebep olabilir.

Scooter lastik ebatımı nasıl öğrenebilirim ?

Scooterunuzun lastik ölçüsünü öğrenmek için takılı olan lastiklerinizin yan kısmında 2-3 haneli rakamlar yazar. Bu lastik ebatını gösterir. En çok kullanılan scooter lastik ölçüleri; 8-1/2 lastik 80/60-6 lastik 10×2,50 lastik

10 inç lastikler ile ilgili bilmeniz gerekenler

Her 10 inç lastik aynı değildir. 10 inç lastiğin çapı hakkında bilgi verir ancak farklı genişlik ve yükseklikte 10 inç scooter lastikleri olabilir.

En kaliteli scooter lastiği hangisidir.

Kurulduğu ilk günden beri scooter dolgu lastiği üreten E Scooter Garaj firması her zaman kullanıcı güvenliği ve konforunu önemsemiştir. Yorumlarından da görebileceğiniz üzere en kaliteli lastiği E scooter Garaj firmasından alabilirsiniz.

Onvo 012 Scooter dolgu lastik

Onvo scooterlarda en çok rastlanan sorun lastik patlamasıdır. Bu durumda yapılacak en doğru adım dolgu lastik kullanmaktadır. Havalı lastikler sürekli patlar ve sürekli tamir ettirmek gerekir.

Onvo 011 Scooter dolgu lastik

Onvo 011 lastik ebatları 10×2,50 dir. Bu ölçüde 2 tip dolgu lastik bulunur. İçi dolu ağır ve konforsuz dolgu lastik. Diğerine nazaran daha ucuz olduğu için insanlar tarafından tercih edilir ancak konforsuz olduğu için doğru bir tercih değildir. 2. Seçenek ise ESG 10×2,50 dolgu lastik E Scooter Garaj tarafından üretilir ve içindeki kanallar sayesinde montajı daha kolaydır. Hafif yapısı sayesinde scooter a ekstra ağırlık yaratmaz ve konforu havalı lastik kadardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Son Yazılar

 • Elektrikli Kick Scooter Nedir

  Elektrikli Kick Scooter Nedir

  Elektrikli Kick Scooter Nedir? Elektrikli Kick Scooter Nedir? Elektrikli kick scooter, insanların günlük yaşamlarında kullanabilecekleri hafif, taşınabilir ve elektrikle çalışan […]

 • Elektrikli Scooter Almak Mantıklı Mı?

  Elektrikli Scooter Almak Mantıklı Mı?

  Elektrikli Scooter Almak Mantıklı Mı? Giriş Elektrikli scooterlar son yıllarda popüler hale geldi. Pek çok insan, çevre dostu ve pratik […]

 • Xiaomi Elektrikli Scooter Modelleri Nelerdir

  Xiaomi Elektrikli Scooter Modelleri Nelerdir

  Xiaomi, son yıllarda elektrikli scooter pazarında oldukça popüler hale geldi ve birçok farklı model sunuyor. Bu yazıda, Xiaomi elektrikli scooter […]

We use cookies in order to give you the best possible experience on our website. By continuing to use this site, you agree to our use of cookies.
Accept